Kljub manj številčni zasedbi smo se danes, 4. 10. 2022, osmo- in devetošolci z učitelji in planinskima vodnikoma odpravili na Šmohor. Jutro je nakazovalo, da bo dan prijetno sončen in nalašč za obisk okoliških planinskih postojank. Polni energije smo krenili navkreber. Med vmesnimi počitki smo se okrepčali in v uri hoje zagledali planinski dom na Šmohorju. Sonce nas je prijetno grelo, vmes pa igrali nogomet ali sproščeno klepetali. Ob povratku nazaj smo si pri cerkvi ogledali dve lipi iz konca 19. stoletja, posebnost Šmohorja. Preživeli smo prijeten dan, kjer smo najbolj poskrbeli za svoje psihično in fizično počutje. Dobro smo izkoristili geslo Tedna otroka, saj smo SE SKUPAJ res IMELI DOBRO.

Osmo- in devetošolci s spremljevalci