Spoštovani starši!

1. septembra obeležujemo državni praznik, dan slovenskega športa. Posvečen je zavedanju pomembnosti telesne dejavnosti za zdravje slehernega državljana Slovenije. Dan je namenjen promociji športa in telesne aktivnosti v najširšem pomenu besede. V čast temu dnevu bomo v petek, 22. 9. 2023, izvedli šolski kros za vse učence od 1. do 9. razreda.

V torek, 26. 9. 2023, se bomo v sklopu športnih dni podali na planinske pohode z učenci 6. do 9. razreda.

V petek, 29. 9. 2023, pa načrtujemo tudi športne dneve – planinske pohode za učence od 1. do 5. razreda.

Torek, 26. 9. 2023

Učenci 6. razreda bodo odšli na Mrzlico, učenci 8. razreda na Šmohor in učenci 9. razreda na Goro Oljko.

Učenci 7. razreda se bodo peš odpravili na Hom.

Osmošolci imajo odhod izpred šole ob 8.00, ostali pridejo v šolo ob 8.20.

Petek, 29. 9. 2023

Učenci 1. razreda se bodo skupaj s petošolci odpravili na Goro Oljko, učenci 2. razreda na Brnico, učenci 3. razreda na Šmohor in učenci 4. razreda na Kal.

Tretješolci in četrtošolci imajo odhod izpred šole ob 8.00, ostali pridejo v šolo ob 8.20.

Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni (pohodni čevlji, nepremočljiva obleka, dodatna majica). S sabo naj imajo tudi negazirano pijačo in kakšen prigrizek.

Kuhinja bo normalno obratovala, malica in kosilo bosta na voljo. Oddelki jutranjega varstva, varstva vozačev in podaljšanega bivanja bodo potekali po urniku.

V primeru dežja bomo imeli pouk po urniku. O spremembi glede na vremenske razmere boste obveščeni z obvestilom, objavljenim na šolski spletni strani, v ponedeljek, 25. 9. 2023, po 18. uri za predmetno stopnjo oziroma v četrtek, 28. 9. 2023, za razredno stopnjo.

Ceno avtobusnega prevoza boste poravnali s položnico. Avtobusnega prevoza ne bomo potrebovali za pohod na Hom.

Uroš Vidmajer,

ravnatelj