V četrtek, 21. 3. 2024, je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja matematike – Kenguru.
Priznanja so usvojili naslednji učenci:
1. razred: Domen Lavbič, Leonora Novak, Tinkara Turnšek, Julijana Boškovič, Talija Pija Osterc, Luka Štorman, Patrik Abraham, Urh Četina, Zala Cestnik, Iza Krajšek, Manca Špacapan, Enej Turnšek, Zoja Vaš
2. razred: Iris Podgoršek, Adonis Talović, Vasilija Burazor. Jaka Špitaler, Miha Uranjek, Eva Polanec
3. razred: Tinkara Novak, Tisa Cestnik, Lara Kokalj. Leon Peternel Križnik, Aya Nina Zaplatič
4. razred: Matic Lavbič, Izidor Selič Kurinčič, Patrik Škorjanc Persolja
5. razred: Nina Šuntajs
6. razred: Lara Majcen, Sara Štruc
7. razred: Ajša Vučajnk, Vid Novak, Anej Kač
8. razred: Kevin Talović
9. razred: Jera Sedminek

Lara Majcen, Ajša Vučajnk, Kevin Talović in Jera Sedminek so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki je 4. 4. 2024 potekalo na I. OŠ Žalec. Bronasto Vegovo priznanje so usvojili Ajša Vučajnk, Kevin Talović in Jera Sedminek.

Ajši Vučajnk se je uspelo uvrstiti tudi na državno tekmovanje, ki je potekalo 20. 4. 2024 na OŠ Gorica v Velenju, kjer je usvojila srebrno Vegovo priznanje.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo.