Spoštovani starši, skrbniki!

Na ministrstvu za digitalno preobrazbo so objavili tretji javni poziv za pridobitev brezplačnih prenosnih računalnikov. Kot upravičenci so opredeljeni posamezniki, ki izpolnjujejo naslednje pogoje:

• prejemajo otroški dodatek in so uvrščeni v razpon med prvim in vključno šestim dohodkovnim razredom oziroma je rejnik z denarnim prejemkom v višini otroškega dodatka, kot je določen za najnižji dohodkovni razred za prvega otroka;
  • imajo vsaj enega otroka, ki je vključen v osnovnošolsko izobraževanje.

Po izdani pozitivni odločbi boste prenosni računalnik po pošti brezplačno prejeli na dom. Potrebno je le izpolniti priloženo vlogo in jo poslati na naslov: JŠRIPS RS, Dunajska cesta 20, 1000 Ljubljana s pripisom – Vloga za javni poziv MIRO. Vlogi ni treba prilagati nobenih dokazil.

Prenosniki-Vloga.pdf